Váljon csapatunk tagjává mint ...

Burkoló szakmunkás / szerelő, dekoratőr

AZ ÖN FELADATAI

  • szolgáltatásorientált ügyfélszolgálat
  • szakirányú helyszíni felmérés valamint
  • megrendelési, gyártási és szerelési séma elökészítése ablakdekorációhoz, árnyékoláshoz és padlóburkolatokhoz
  • összetett ablakdekorációk és árnyékoló rendszerek önálló telepítése
  • padlóalapok professzionális előkészítése úgy mint különböző padlóburkolatok lefektetése

ELVÁRÁSAINK

  • burkoló-,ill. dekoratőr szakképzettség és több éves szakmai gyakorlat
  • megbízhatóság, barátságos viselkedés, stílus- és esztétikai érzék
  • rugalmasság és csapatmunkára való készség
  • B kategóriás vezetői engedély

KÍNÁLUNK

  • igényes, kreatív és változatos tevékenységi terület
  • egyszerű hierarhikus felépítés és magas fokú autonómia
  • úgy külső helyszínen történő-, mint házon belüli továbbképzések
  • teljesítményalapú jövedelem
  • egy sikeres családi vállalkozásban munkálkodó motivált csapat és izgalmas szakmai jövőkép

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el részletes önéletrajzát a következő eMail címre:

service@grimm-raumausstattung.de